Cześć – jestem Agnieszka.
Moje dwie największe pasje to podróżowanie i fotografia. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, codzienność ludzi tam żyjących i uwieczniać  chwile poprzez naciśniecie migawki. Nie wiem czy wiesz, ale każde miejsce na świecie pachnie i smakuje inaczej. Przykładowo dla mnie polskie Tatry pachną słodyczą, Stany Zjednoczone praniem, a Tajlandia paliwem do tuk-tuków.
Co tu znajdziesz?
Wspominki i nowinki z moim mniejszych i większych eskapad. Pokażę Ci jak zaczęła się moja przygoda z solo podróżowaniem i w jaki sposób doprowadziła mnie do okrążenia globu w pojedynkę. Od czasu podróży dookoła świata cały czas staram się zaglądać w stare lub nowe miejsca.
Opowiem Ci moją historię solo zwiedzania świata, jej blaski i cienie. Przygodę tworzę wspaniałe, ale przede wszystkim te mniej przyjemne momenty, jak choroba wysokościowa czy pogryzienie przez psa w Boliwii – o tym też tu przeczytasz.
Dlaczego to robię?
Głównie dla siebie, żeby cały czas przygoda trwała. Ale też dla Ciebie – Kochana. Chciałam Ci pokazać, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby przeżyć coś fenomenalnego oraz zachęcić do wyjścia ze swojej strefy komfortu i porzucenia kanapy na rzecz pięknego świata za oknem.
Nawet jak wieje i pada warto wyjść i napić się kawy w swoim towarzystwie.
Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. To o czym tu piszę to moje osobiste doświadczenia i opinie. Wiem, że każdy widzi świat inaczej i ma prawo do swojego zdania, dlatego proszę nie oceniaj.  Mam nadzieję, że dobrze Ci tu będzie. Jeśli dowiesz się czegoś pożytecznego koniecznie daj mi znać.
Pozdrawiam ciepło,
Aga